Новини

24.11.2018
Божичі виступили з концертом у Парижі

В рамках міжнародного проекту "Поліфонія" (www.polyphonyproject.com) відбувся спільний концерт нашого фольклорного ансамблю, проекту Сусанни Карпенко "Візерунчасті пісні" та автентичних виконавиць - неперевершеної Доменіки Чекун з с.Старі Коні Зарічненського р-ну та родинного тріо Чудиновичів із с.Сварицевичі Дубровицького р-ну Рівненщини у соборі Св.Володимира Великого у Парижі. Поїздка та концертна програма була організована НЦНК "Музей Івана Гончара" за підтримки "Українського культурного фонду", програми ЄС "Креативна Європа" та "Культурного центру Анни Київської" у Санлісі. Прозвучали перлини українського традиційного багатоголосся та авторські твори Сусанни Карпенко.

Серед поважних гостей, концерт відвідали єпископ єпархії святого Володимира Великого в Парижі УГКЦ владика Борис (Ґудзяк) та співачка Руслана Лижичко.

09.11.2018
Божичі виступили у Верховній Раді

На запрошення Міністра культури України Євгена Нищука Божичі виступили під час прямого включення з Верховної Ради телеканалу "РАДА", з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Після інтерв'ю Міністра Божичі виконали народний кант з Чернігівщини "Я птичка-невеличка".