Новини

18.03.2019
АНОНС. Пісні Великого посту з Божичами.

Великий піст - це час побути наодинці з собою. Озирнутися навкруги, подивитися на себе, очиститися та йти, йти, йти вперед, яким би важким не був хрест. Однаково він легший, ніж його ніс Христос.
Для цього часу наші предки створили безліч пісень, які звуться в народі "псальмами". Новозаповітні історії та повчання, житія святих, духовні роздуми стали їхньою поетичною основою, церковна та народна музика - мелодичною.
Ансамбль "Божичі" пропонує зануритися у світ народних псальмів у теплій домашній невимушеній атмосфері.

Концерт-квартирник відбудеться 18 березня, у понеділок, о 19.00 за адресою вул.Почайнинська, 12Б. Внесок за участь - 100 грн.
Попередня реєстрація та передоплата обов'язкові. Для реєстрації пройдіть за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfV3v3uF06UfOYsJgrdgjAzm4CDhXmj1mmarR2Ld5Gu-otniA/viewform

02.03.2019
АНОНС. Квартирник з ансамблем "Божичі"

2 березня, у суботу, Божичі запрошують всіх на гостину з чаєм та смаколиками та затишний концерт у шкарпетках в домашній атмосфері. М'які місця на теплій підлозі гарантовано, але за великим бажанням можемо поставити стільця. Звучатимуть нові та старі пісні, а також - цікаві історії. Кількість гостей - 30 осіб, тому обов'язкова попередня реєстрація. Початок квартирника - о 18.00. Вул.Почайнинська, 12 Б (м.Контрактова площа). Зареєструватися та оплатити внесок за участь (200 грн.) можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfV3v3uF06UfOYsJgrdgjAzm4CDhXmj...