Новини

27.04.2017
АНОНС. Проект угорського музиканта Міклоша Бота "Таємнича Україна" в Україні

Мистецька подія №1 в Києві на 27 квітня (четвер). World-music проект знаменитого угорського музиканта Miklós Both "Таємнича Україна" в рамках фестивалю "ІХ Міжнародна Пасхальна асамблея" у Оперній студії Національної музичної академії України ім.П.Чайковського (Майдан Незалежності). За участю музикантів угорського гурту Folkside, фольклорного ансамблю "Божичі", автентичних ансамблів "Древо" з с.Крячківка Пирятинського р-ну та "Піснеграй" з с.Попівка Миргородського р-ну Полтавської області, а також Олексія Зайця з с.Фасова Макарівського р-ну Київської області. 
Це все буде у 2-му відділенні концерту, а у 1-му відділенні візьмуть участь автентичні музиканти із Закарпаття "Солотвинське тріо" та "Тячівська банда", а також гурт "Салонна" з Угорщини та учасники Угорського державного народного ансамблю.
Початок о 19.00. Вхід вільний!!!

А переддень 26 квітня всі учасники концерту виступлять у Чернігівському філармонійному центрі. Початок о 19.00. Вхід - 40 грн.

07.04.2017
АНОНС. 7 квітня Божичі дадуть традиційний постовий концерт

7 квітня Божичі дадуть концерт псальмів та протяжних пісень з Лівобережної України у НЦНК "Музей Івана Гончара" (Київ, вул.Лаврська, 19). В концерті також братиме участь дитячий фольклорний ансамбль "Райгородок". Початок концерту о 19.00. Вхід за квитком до музею (30 грн., школярі, студенти та пенсіонери - 10 грн.).