Новини

26.08.2019
Божичі виступили на заключному концерті Bouquet Kyiv Stage

Божичі виступили у несподіваній кооперації з відомим київським оркестром New Era Orchestra під керівництвом Тетяни Калініченко на заключному концерті фестивалю Bouquet Kyiv Stage, що тривав 11 днів у заповіднику "Софія Київська". Разом з оркестром наш колектив виконав твори керівника Божичів Сусанни Карпенко "Нова радість", "Улянка" та "Весняна інтермедія", а також здивував всіх присутніх органічним сполученням українських народних пісень та музикою 17 століття у творі італійського композитора Клаудіо Монтеверді "Zefiro torna".

06.08.2019
АНОНС. Літня фольклорна школа ансамблю «Божичі» для дорослих та дітей

Ми давно мріяли про це – поєднати досвід діяльності нашого колективу із 13-річним досвідом проведення «Школи традиційного народного мистецтва ім.В.Могура» у с.Космач (2002-2014).
Ми давно мріяли про це – знову співати і танцювати на природі, у цілющому карпатському краї.
Ми давно мріяли про це – щоб діти і дорослі разом творили мереживо народної музики та танцю.
Тепер ми хочемо запропонувати це все Вам!

Що ми пропонуємо? Танці для дорослих та дітей під супровід інструментальної капели ансамблю «Божичі», дружні посиденьки з піснями від дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» та Божичів біля вогнища; співи для дорослих з Іллею Фетисовим; спільні походи в гори.

В залежності від наявності бажаючих будуть організовані майстер-класи з гуцульських танців під супровід гуцульських музик, майстер-класи з гри на музичних інструментах (скрипка, цимбали, фуярка), вишивки, різьблення по дереву, писанкарства, ліплення сирних коників, які проведуть гуцульські музиканти та майстри.

Програма школи: із 7 повних днів перебування (6 та 14 серпня – дні приїзду та від’їзду) 5 дні планується присвятити музиці, танцям та ремеслам, а 2 дні – походам у гори.

Вартість занять: танці – 100 грн. з особи / 1 заняття; співи для дорослих – 200 грн. з особи / 1 заняття; гуцульські майстер-класи – за домовленістю.

Проживання та харчування: ми можемо допомогти знайти Вам житло у Космачі у приватному секторі з харчуванням та можливістю готувати самостійно. Орієнтовна вартість проживання без харчування – від 150 грн. з особи / ніч; проживання з 3-разовим харчуванням – 300 грн. з особи / доба (Центр).

Якщо Вас зацікавив наш захід, прохання надсилати повідомлення на vamdf@yahoo.com з конкретизацією, які саме форми участі Вас цікавлять та Ваші побажання стосовно проживання та харчування.

02.08.2019
АНОНС. Божичі на фестивалі "Ту стань!"

2 та 3 серпня інструментальна капела ансамблю "Божичі" та учасники Школи танців ансамблю "Божичі" навчатимуть танцям та гратимуть танці для всіх охочих на XIV фестивалі середньовічної культури "Ту стань!", який відбудеться у с.Урич Сколівського р-ну Львівської обл. Також під час фестивалю відбудеться 2 майстер-класи з українського етнічного вокалу від керівника ансамблю "Божичі" Сусанни Карпенко та 3 лекції керівника Божичів Іллі Фетисова «Про стилістику народних танців», «Про ґрув в танцювальній музиці» та «Гармонь в українському музичному побуті».