Новини

22.09.2019
АНОНС. Божичі заспівають старовинні пісні про любов

У неділю 22 вересня, Божичі дадуть сольний концерт у Кірсі Святої Катерини (вул. Лютеранська,22) під назвою "Старовинні пісні про любов". Початок концерту о 19.00. 

Старовинні пісні про любов – це мудрість багатьох поколінь, вбрана у розкішні шати народної поліфонії, це драйв жартівливих пісень, самоіронічних та безапеляційних до людських слабкостей, це світла печаль весільних пісень, наповнена смутком розставання з рідним домом та очікуваннями щасливого подружнього життя.
Один з найвідоміших фольклорних колективів України, який відзначає цього року 20-річчя від моменту створення, представить програму, у яку увійдуть пісні, записані його учасниками у фольклорних експедиціях Лівобережною Україною – козацьким степом, історичними Полтавщиною та Чернігівщиною.
У програмі також прозвучать сольні пісні у виконанні етноспівачки, учасниці ТВ-шоу «Голос країни» Сусанни Карпенко.
Квитки:
https://concert.ua/uk/booking/bozhichi/

08.09.2019
Божичі на Дні села Золотинка

Золотинка Чернігівського району Чернігівської області - одне з найулюбленіших наших сіл. Ми дружимо з жіночками - учасницями фольклорного ансамблю Золотинського БК під керівництвом Ольги Григорівни Селюченко вже 10 років, любимо їхні пісні, захоплюємося їхнім вишуканим вокальним стилем, сумуємо разом з ними, що ці пісні не знаходять продовження у їхньому рідному селі. У нас виникла чудова нагода зустрітися із нашими улюбленими бабусями та виступити для мешканців села, в якому проживає близько 80 осіб, на концерті з нагоди Дня села Золотинка. На концерт зійшлися більше половини мешканців, ще й додалися вихідці з Золотинки, що проживають у м.Чернігові, а також колеги з ОТГ з сіл Количівка, Красне та Іванівка - всього людей 80.

Сумно нам було, що не почули ми у концертній програмі жодної старовинної пісні, які ми записували тут раніше, які поповнили скарбницю міжнародного проекту за підтримки програми ЄС "Креативна Європа" "Поліфонія" (www.polyphonyproject.com) - не модні ці пісні зараз, не хочуть їх співати молодші учасники гурту, занадто вони для них складні. То хоч відвели бабусі душу з нами за столом, заспівавши пісень своєї молодості.

На фото - Ольга Іванівна Артюх (ліворуч) та Олександра Назарівна Макотер (праворуч).