Новини

01.05.2019
АНОНС. Божичі навчатимуть українським танцям в Естонії

Інструментально-танцювальний склад нашого колектива - Ілля Фетисов, Сусанна Карпенко, Ганна Скрипка та Серафина Фетисова - візьме участь у фестивалі традиційного народного танцю Sabatants, який відбудеться з 2 по 4 травня у Таллінні (Естонія). Ми виступатимемо 4 рази, і загалом подаруємо шанувальникам українських танців 7 годин класної музики та веселої хореографії. Програма та місце проведення наших виступів доступна тут: http://sabatants.ee/en/sabatants-2019-eng/?fbclid=IwAR3nvyy_Z8JL7nEsBUJJ...

 

07.04.2019
АНОНС. Пісні Великого посту з Божичами на Благовіщення.

Для тих, хто не зміг потрапити на наш перший концерт, і для тих, хто хоче побути наодинці із собою, (можливо, знов) слухаючи новозаповітні історії та повчання, вбрані у музичні шати народних псальмів, Божичі дадуть другий за цей Великій піст камерний псальмовий концерт, який відбудеться у затишній домашній атмосфері на Благовіщення, 7 квітня, у неділю, о 18.00 за адресою вул.Почайнинська, 12б (м.Контрактова площа). Обіцяємо незабутні музичні враження та зручні сидячі, напівсидячі, напівлежачі та лежачі місця. Кількість місць обмежена. Вхідний внесок - 100 грн.

Обов'язкова попередня реєстрація та передплата за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/MubvWdJ4zxEYU9603

18.03.2019
АНОНС. Пісні Великого посту з Божичами.

Великий піст - це час побути наодинці з собою. Озирнутися навкруги, подивитися на себе, очиститися та йти, йти, йти вперед, яким би важким не був хрест. Однаково він легший, ніж його ніс Христос.
Для цього часу наші предки створили безліч пісень, які звуться в народі "псальмами". Новозаповітні історії та повчання, житія святих, духовні роздуми стали їхньою поетичною основою, церковна та народна музика - мелодичною.
Ансамбль "Божичі" пропонує зануритися у світ народних псальмів у теплій домашній невимушеній атмосфері.

Концерт-квартирник відбудеться 18 березня, у понеділок, о 19.00 за адресою вул.Почайнинська, 12Б. Внесок за участь - 100 грн.
Попередня реєстрація та передоплата обов'язкові. Для реєстрації пройдіть за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfV3v3uF06UfOYsJgrdgjAzm4CDhXmj1mmarR2Ld5Gu-otniA/viewform

02.03.2019
АНОНС. Квартирник з ансамблем "Божичі"

2 березня, у суботу, Божичі запрошують всіх на гостину з чаєм та смаколиками та затишний концерт у шкарпетках в домашній атмосфері. М'які місця на теплій підлозі гарантовано, але за великим бажанням можемо поставити стільця. Звучатимуть нові та старі пісні, а також - цікаві історії. Кількість гостей - 30 осіб, тому обов'язкова попередня реєстрація. Початок квартирника - о 18.00. Вул.Почайнинська, 12 Б (м.Контрактова площа). Зареєструватися та оплатити внесок за участь (200 грн.) можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfV3v3uF06UfOYsJgrdgjAzm4CDhXmj...

 

20.01.2019
АНОНС. Традиційний Різдвяний концерт "Божичів" - 20 січня.

20 січня, у неділю, о 17.00 гурт «Божичі» люб’язно запрошує всіх своїх шанувальників до НЦНК «Музей Івана Гончара» (вул. Лаврська, 19) на свій традиційний Різдвяний концерт.

Свято Різдва є особливим в історії нашого колективу. 7 січня виповнилося 20 років від того моменту, як Ілля Фетисов, Марія Марчик (Фірсова) та Наталя Сербіна пішли колядувати до завідуючої кафедри музичної фольклористики Національної музичної академії України ім. П.Чайковського Олени Іванівни Мурзиної, за святковим різдвяним столом якої і виникла ідея створення колективу. Але через те, що похизуватися 20-тиріччям участі у колективі може поки що лише його керівник Ілля Фетисов, відкладемо святкування ювілею принаймні на рік, коли 20-тиріччя участі у колективі також будуть відзначати його співкерівник Сусанна Карпенко та Ірина Борисенко.

Цього року у 1-му відділенні ми покажемо Вам «Вертеп», який створено спільно з акторами театру «МІСТ» та його режисером Юлією Гасиліною, а у 2-му відділенні концерту заспіваємо Ваші улюблені старі пісні з нашого репертуару, а також потішимо вивченими новими фольклорними шедеврами. Янгольською прикрасою концерту стане участь дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» (керівник – Сусанна Карпенко).

Вартість квитка – 150 грн., пільгового квитка (для дітей, студентів, пенсіонерів, учасників бойових дій) – 50 грн.

07.01.2019
АНОНС. Божичі та театр "Міст" покажуть вертеп

Наш колектив спільно із театром "Міст" показуватимуть на Різдво вертеп про народження Спасителя. Виступ відбудеться в рамках Зимової Країни Мрій, на сцені біля Міжнародного виставкового центру, Броварський проспект, 15 (м.Лівобережна). Час виступу - з 17.00 по 17.40. Вхід вільний.