Новини

24.08.2021
Божичі взяли участь у виставі "Великий льох"

Божичі взяли участь у виставі "Великий льох" Полтавського академічного обласного театру ляльок. Вистава створена за одноіменною драмою-містерією Тараса Шевченка. Режисером-постановником вистави виступив головний режисер Полтавського академічного обласного театру ляльок Ніко Лапунов.

Вистава про те, як ми втрачали Україну і що треба робити для того, аби її зберегти.

14.08.2021
Відбулася Літня школа ансамблю "Божичі" у Космачі

З 5 по 12 серпня у селі Космач відбулася Літня школа ансамблю "Божичі". У заході взяло участь 48 осіб з Києва, Львова, Галича, Вінницької області та Польщі.

Учасники заходу розподілилися за інтересами - хтось вчився співати (функціонувало дві вокальні групи - жіноча, під керівництвом Сусанни Карпенко, та чоловіча, під керівництвом Іллі Фетисова), хтось танцювати, хтось просто ходив з нами по горах, хтось відвідував гуцульські майстер-класи з ліплення сирних коників, гончарства, слухав виступи місцевих музик, відвідував відомих космацьких майстрів та слухав їхні чудові лекції, а хтось був скрізь і "намотав" за час перебування у Космачі 110 км.

Наступна Літня школа ансамблю "Божичі" у Космачі запланована на 4-12 серпня 2022 року. Це буде ювілейна Школа, адже у 2022 році виповнюється 20 років відтоді, як учасники ансамблю "Божичі" почали керувати Школою традиційного народного мистецтва ім. Василя Могура у Космачі, яку започаткував у 2000 році професор Рівненського гуманітарного університету Богдан Іванович Яремко, який довгий час був науковим керівником цієї Школи.

07.02.2021
Божичі випустили новий альбом

Божичі випустили новий альбом, який зветься "ПОЗА ЧАСОМ". Альбом містить 13 композицій і відображає новий етап розвитку колективу, пов'язаний із освоєнням специфічної ритмо-динамічної вокальної техніки, яку Божичі освоювали протягом останніх 8 років. Ця виконавська техніка пов'язана з природньою взаємозалежністю між гучністю та тривалістю звуків та вмінні "гратися" цими складовими порізно.

Альбом було записано на студії звукозапису "Комора" звукорежисером Костянтином Костенком.