Новини

14.10.2023
ПОПІД НЕБЕСАМИ. Божичі дадуть сольний концерт

14 жовтня Божичі дадуть сольний концерт "ПОПІД НЕБЕСАМИ. Пісні радості та печаловання", який складатиметься з народної духовної музики та протяжних козацьких та ліричних пісень. Концерт відбудеться у Трапезній палаті Києво-Печерської Лаври. Початок о 18.00.

Квитки можна придбати заздалегідь за наступним посиланням: https://kontramarka.ua/uk/bozici-popid-nebesami-pisni-radosti-ta-pecalov...

 

12.07.2023
Божичі виступили у Вашингтоні

Божичі повернулися з гастрольної поїздки до США, де мали честь виступати на головному фольклорному фестивалі країни - Smithsonian Folklife Festival - який відбувається на Національному молі у самому центрі Вашингтона. Божичі виступили на головній сцені фестивалю у складі української музичної програми "DE LIBERTATE: Пісні свободи та надії з України", в якій також заспівали ансамбль Щука-Риба, Катя  Chilly,  Марія Квітка, Ярослав Джусь та Тарас Компаніченко (в запису). Концерт відбувся на День незалежності США 04.07.2023 та зібрав повну залу людей.

Переглянути концерт можна тут: https://www.youtube.com/live/HrIUq6xnPwI?feature=share

Крім того відбулося ще декілька виступів колективу, зокрема в культурному центрі "Український дім" при Посольстві України у США.

01.07.2023
Божичі випустили танцювальний альбом "Танці з підземелля"

Божичі випустили новий альбом танцювальної музики "Танці з підземелля", який був записаний під час проведення танцювальних вечорів Школи танців ансамблю "Божичі" у лютому-березні 2023 року у підземному переході перед входом до станції метро "Театральна" у місті Києві.Альбом записано талановитим звукорежисером кіно Андрієм Нідзельським, який зміг вловити весь шарм нестудійного виконання, створивши абсолютно студійний саунд самих треків. Альбом вийшов на рекорд-лейблі Lavina music. Слухати можна тут: http://www.lavinamusic.com/pages/bozhychi-tanci-z-pidzemellya-bozhychi-d...

До альбома увійшло 14 треків у виконанні інструментальної капели ансамблю "Божичі" у складі: Ілля Фетисов (гармонь "венка"), скрипка (Сусанна Карпенко), барабан з тарілкою - автентичний музикант з Київщини Валентин Давиденко.

28.06.2023
Божичі дали концерт у СКВОТі та провели пред-презентацію свого відеоархіву

Відбувся концерт нашого колективу у арт-просторі "СКВОТ 17б", що знаходиться на вулиці Терещенківській у Києві.

Виступу передувала пред-презентація відеоархіву нашого колективу, який буде оприлюднений на каналі bozhychi_archive у Ютубі. Підписатися на канал можна за цим посиланням: https://www.youtube.com/@bozhychi_archive3893

Наразі на каналі завантажено 340 відео з Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетроської та Полтавської областей, до кожного з яких зроблений відповідний опис. Всього очікується більше 2000 відео з різних регіонів України. Канал стане доступним після завантаження першої тисячі відеороликів. Зробити фінансовий внесок у наповнення та підтримку каналу можна на картку 4731 2191 2199 7336

Після пред-презентації відбувся вокальний акустичний виступ нашого колективу та запальний танцювальний майстер-клас.

 

16.03.2023
Музика поза часом

Відбувся концерт Божичів "Музика поза часом" у концертній залі - Вежі ТЦ "Городок Gallery". Звучали протяжні пісні та псальми, які перемежовувались із пізнавальними та кумедними відео з фольклорних експедицій колективу.

Переглянути концерт можна тут: https://youtu.be/5JoBBeaNIDY

12.03.2023
Жива музика для живих: секрети музики предків

Відбулася лекція керівника ансамблю "Божичі" Іллі Фетисова "Жива музика для живих: секрети музики предків", яка підсумовує його багаторічні наукові дослідження та експерименти у сфері живої музики. Лекція буде цікавою всім, корисною різним музичним виконавцям та незамінною для тих, хто виконує саме народну музику.

Лекція побудована на матеріалі наукових дослідів закордонних вчених та наукових дослідів Іллі Фетисова, здійснених разом з доктором фізико-математичних наук Володимиром Максимюком, підкріплених експериментами та практичним досвідом.
 
З лекції ви взнаєте:
Що таке музика? Що таке жива і мертва музика? Які фокуси виробляє з нами мозок у царині музичного сприйняття? Як можна вилучити час з музики? Що таке рух в музиці? Що таке "грув"? Груви в українській традиційній музиці - це сліди давніх цивілізацій чи відображення внутрішньої сутності людини? Які філософські ідеї випливають з принципів організації руху в традиційній музиці?
 
Дивитися тут: https://youtu.be/LECjsMoSB3s
11.01.2023
З'явилося відео виступу Божичів в Обухові

На ютуб каналі "Київський регіон" розміщено фрагмент вокальної частини сольного концерту нашого ансамблю у Центрі культури і дозвілля міста Обухів 8-го січня 2023 р.

Переглянути відео можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=vKzmB8a0U_s&ab_channel=%D0%9A%D0%98%D0%8...

08.01.2023
АНОНС. Божичі дадуть концерт у Обухові.

8 січня 2023 року Божичі дадуть концерт в Обухівському Центрі Культури і Дозвілля (місто Обухів, вул. Київська 117). 

Початок концерту о 14:00. Вхід вільний. 

Під час концерту збиратимуться кошти на підтримку воїнів ЗСУ через Благодійний фонд "Материне серце".

Доїхати з Києва можна з автостанції "Видубичі" маршруткою 311, вартість проїзду 55 грн., орієнтовний час в дорозі - 40 хв., інтервал руху - 15 хв.

29.12.2022
АНОНС. Концерт Божичів у Сквоті

29 грудня Божичі дадуть концерт у культовому київському кафе "Сквот" на Терещенківській, 17б. На гостей чекає незвичний формат концерту та запальні танці на його завершення. Початок о 18:30. Вхід вільний, але збираємо донати на функціонування Музею Параски Плитки-Горицвіт у селі Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області.

 

24.12.2022
Божичі взяли участь у створенні альбому колядок Hey Guide

Божичі взяли участь у проекті команди Hey Guide зі створення колядного альбому, розміщенного у вільному доступі на платформах Apple.music, Spotify та YouTube, і виконали там колядку з села Лабурівка Котелевського р-ну Полтавської області "А в нашого хазяїна". Посилання на ресурси:

https://music.apple.com/ua/album/ukrainian-christmas-polyphony/166112959...

https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_n16oWghrsSYFoeZbS8v6rNtN9h...

https://open.spotify.com/album/31653f7Fsvj4llWikCw4Wf?si=boQ5zrxSR36zTCB...

Сторінки