Новини

18.04.2024
АНОНС. Пісні про смерть і воскресіння
Традиційно у Великий піст Божичі знайомлять слухачів із псальмами - народними піснями релігійного змісту. Цього року ми робимо це у колаборації з ансамблем Partes під керівництвом Наталії Хмілевської. Ідея концерту - не лише навернути на роздуми про вічне, але й познайомити з двома різними музичними світами, які існували одночасно, лишивши для нас колосальний, але дуже різний музичний спадок на тему християнського віровчення.
Концерт відбудеться у середу 1 травня о 19.00 у Кірсі Св. Катерини (вул. Лютеранська, 22).
Посилання на придбання квитків - https://teeko.io/event/pisni-pro-smert-i-voskresinnya-partesni-kontserti...
 
07.01.2024
АНОНС. 7 січня 2024 року відбудеться ювілейний концерт Божичів

7 січня 2024 року наш ансамбль святкуватиме 25-річчя від дня створення. Ансамбль утворився з гурту колядників, тож Різдво Христове є особливим святом для колективу.  
На свій день народження "Божичі" запрошують всіх на святковий концерт, де заспівають старі та нові хіти, заколядують-защедрують та запросять всіх до запальних українських народних танців. Спеціальними гістьми на святі будуть актори та музиканти  Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
Концерт відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім" у  неділю, 7 січня, о 18:30.
Вартість квитка - від 300 грн. Квитки можна придбати у касі Українського Дому та на сайті https://kontramarka.ua/uk/bozicam-25-rokiv-koncert-v-ukrainskomu-domi-89...

17.12.2023
Відбувся концерт Божичів у Чернігові

У Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся концерт нашого колективу в рамках концертної програми "Божниця" Академії української музики.

Божичі познайомили присутніх з піснями, записаними учасниками колективу у Чернігівській області та інших областях Лівобережної України, а також своїми колядками та щедрівками привнесли настрій Різдвяних свят.

16.12.2023
Божичі виступили на Різдвяному Куражі

Відбувся виступ Божичів в рамках заходу "Різдвяний Кураж". З головної музичної сцени заходу у виконанні Божичів пролунали колядки та щедрівки, записані учасниками колективу на Лівобережній Україні.

14.10.2023
ПОПІД НЕБЕСАМИ. Божичі дадуть сольний концерт

14 жовтня Божичі дадуть сольний концерт "ПОПІД НЕБЕСАМИ. Пісні радості та печаловання", який складатиметься з народної духовної музики та протяжних козацьких та ліричних пісень. Концерт відбудеться у Трапезній палаті Києво-Печерської Лаври. Початок о 18.00.

Квитки можна придбати заздалегідь за наступним посиланням: https://kontramarka.ua/uk/bozici-popid-nebesami-pisni-radosti-ta-pecalov...

 

19.08.2023
Божичі виступили на фестивалі "Древо роду кобзарського"

Божичі виступили на фестивалі міжнародному кобзарському фестивалі "Древо роду кобзарського", який відбувається у селі Крячківка на Полтавщині. Організатором фестивалю є давній друг Божичів, американо-український кобзар, співак, музикант та майстер музичних інструментів Юрко Фединський. Божичі виконали протяжні та жартівливі пісні з Лівобережної України, а потім зорганізували майстер-клас з традиційних українських побутових танців у супроводі інструментальної капели ансамблю "Божичі".

19.08.2023
Божичі виступили на святкуванні Преображення Господнього

Відбувся виступ Божичів у подвір'ї Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ в рамках святкування Преображення Господнього, яке ще в народі називають "Яблучним Спасом". 

12.07.2023
Божичі виступили у Вашингтоні

Божичі повернулися з гастрольної поїздки до США, де мали честь виступати на головному фольклорному фестивалі країни - Smithsonian Folklife Festival - який відбувається на Національному молі у самому центрі Вашингтона. Божичі виступили на головній сцені фестивалю у складі української музичної програми "DE LIBERTATE: Пісні свободи та надії з України", в якій також заспівали ансамбль Щука-Риба, Катя  Chilly,  Марія Квітка, Ярослав Джусь та Тарас Компаніченко (в запису). Концерт відбувся на День незалежності США 04.07.2023 та зібрав повну залу людей.

Переглянути концерт можна тут: https://www.youtube.com/live/HrIUq6xnPwI?feature=share

Крім того відбулося ще декілька виступів колективу, зокрема в культурному центрі "Український дім" при Посольстві України у США.

01.07.2023
Божичі випустили танцювальний альбом "Танці з підземелля"

Божичі випустили новий альбом танцювальної музики "Танці з підземелля", який був записаний під час проведення танцювальних вечорів Школи танців ансамблю "Божичі" у лютому-березні 2023 року у підземному переході перед входом до станції метро "Театральна" у місті Києві.Альбом записано талановитим звукорежисером кіно Андрієм Нідзельським, який зміг вловити весь шарм нестудійного виконання, створивши абсолютно студійний саунд самих треків. Альбом вийшов на рекорд-лейблі Lavina music. Слухати можна тут: http://www.lavinamusic.com/pages/bozhychi-tanci-z-pidzemellya-bozhychi-d...

До альбома увійшло 14 треків у виконанні інструментальної капели ансамблю "Божичі" у складі: Ілля Фетисов (гармонь "венка"), скрипка (Сусанна Карпенко), барабан з тарілкою - автентичний музикант з Київщини Валентин Давиденко.

28.06.2023
Божичі дали концерт у СКВОТі та провели пред-презентацію свого відеоархіву

Відбувся концерт нашого колективу у арт-просторі "СКВОТ 17б", що знаходиться на вулиці Терещенківській у Києві.

Виступу передувала пред-презентація відеоархіву нашого колективу, який буде оприлюднений на каналі bozhychi_archive у Ютубі. Підписатися на канал можна за цим посиланням: https://www.youtube.com/@bozhychi_archive3893

Наразі на каналі завантажено 340 відео з Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетроської та Полтавської областей, до кожного з яких зроблений відповідний опис. Всього очікується більше 2000 відео з різних регіонів України. Канал стане доступним після завантаження першої тисячі відеороликів. Зробити фінансовий внесок у наповнення та підтримку каналу можна на картку 4731 2191 2199 7336

Після пред-презентації відбувся вокальний акустичний виступ нашого колективу та запальний танцювальний майстер-клас.

 

Сторінки