Новини

18.04.2024
АНОНС. Пісні про смерть і воскресіння
Традиційно у Великий піст Божичі знайомлять слухачів із псальмами - народними піснями релігійного змісту. Цього року ми робимо це у колаборації з ансамблем Partes під керівництвом Наталії Хмілевської. Ідея концерту - не лише навернути на роздуми про вічне, але й познайомити з двома різними музичними світами, які існували одночасно, лишивши для нас колосальний, але дуже різний музичний спадок на тему християнського віровчення.
Концерт відбудеться у середу 1 травня о 19.00 у Кірсі Св. Катерини (вул. Лютеранська, 22).
Посилання на придбання квитків - https://teeko.io/event/pisni-pro-smert-i-voskresinnya-partesni-kontserti...
 
07.01.2024
АНОНС. 7 січня 2024 року відбудеться ювілейний концерт Божичів

7 січня 2024 року наш ансамбль святкуватиме 25-річчя від дня створення. Ансамбль утворився з гурту колядників, тож Різдво Христове є особливим святом для колективу.  
На свій день народження "Божичі" запрошують всіх на святковий концерт, де заспівають старі та нові хіти, заколядують-защедрують та запросять всіх до запальних українських народних танців. Спеціальними гістьми на святі будуть актори та музиканти  Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
Концерт відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім" у  неділю, 7 січня, о 18:30.
Вартість квитка - від 300 грн. Квитки можна придбати у касі Українського Дому та на сайті https://kontramarka.ua/uk/bozicam-25-rokiv-koncert-v-ukrainskomu-domi-89...