Новини

27.04.2017
АНОНС. Проект угорського музиканта Міклоша Бота "Таємнича Україна" в Україні

Мистецька подія №1 в Києві на 27 квітня (четвер). World-music проект знаменитого угорського музиканта Miklós Both "Таємнича Україна" в рамках фестивалю "ІХ Міжнародна Пасхальна асамблея" у Оперній студії Національної музичної академії України ім.П.Чайковського (Майдан Незалежності). За участю музикантів угорського гурту Folkside, фольклорного ансамблю "Божичі", автентичних ансамблів "Древо" з с.Крячківка Пирятинського р-ну та "Піснеграй" з с.Попівка Миргородського р-ну Полтавської області, а також Олексія Зайця з с.Фасова Макарівського р-ну Київської області. 
Це все буде у 2-му відділенні концерту, а у 1-му відділенні візьмуть участь автентичні музиканти із Закарпаття "Солотвинське тріо" та "Тячівська банда", а також гурт "Салонна" з Угорщини та учасники Угорського державного народного ансамблю.
Початок о 19.00. Вхід вільний!!!

А переддень 26 квітня всі учасники концерту виступлять у Чернігівському філармонійному центрі. Початок о 19.00. Вхід - 40 грн.

07.04.2017
АНОНС. 7 квітня Божичі дадуть традиційний постовий концерт

7 квітня Божичі дадуть концерт псальмів та протяжних пісень з Лівобережної України у НЦНК "Музей Івана Гончара" (Київ, вул.Лаврська, 19). В концерті також братиме участь дитячий фольклорний ансамбль "Райгородок". Початок концерту о 19.00. Вхід за квитком до музею (30 грн., школярі, студенти та пенсіонери - 10 грн.).

27.02.2017
Божичі відгуляли Масляну у Дніпрі

25-го та 26-го лютого Божичі виступали на головній площі міста Дніпро в рамках міського святкування свята Масляної. Зі сцени звучали протяжні та жартівливі пісні, а потім відбувся майстер-клас з традиційних народних танців. Спеціально для виступу у місті Дніпро більшість творів вокальної програми складали пісні, записані саме у Дніпропетровській області. А зранку 25-го лютого Божичі завітали до селища Підгородне, де зустрілися з учасниками аутентичного фольклорного ансамблю "Криниця", який відомий своїм виконанням козацьких пісень Дніпропетровщини, що увійшли до Списку термінової охорони ЮНЕСКО. Божичі і Криниця посиділи за спільним святковим столом, послухали одне одного, а потім, на прохання організаторів свята Масляної у Підгородному, наш колектив заспівав дві пісні на імпровізованій сцені у центрі селища для його мешканців.

12.01.2017
АНОНС. 12 січня 2017 року сольний концерт Божичів у Національній філармонії

12 січня 2017 року, у четвер, Божичі дадуть ставший вже традиційним Різдвяний концерт у Національній філармонії України. Концерт матиме 2 відділення. У першому звучатимуть колядки, щедрівки та псальми, 2-ге відділення буде насичене світським репертуаром - жартівливими та протяжними піснями. В антракті на всіх чекатиме танцювальний майстер-клас із автентичних українських танців.

В концерті також братиме участь дитячий фольклорний ансамбль "Райгородок", учасники Школи танців ансамблю "Божичі" та автентичний барабанщик з Київщини Валентин Михайлович Давиденко.