Відео

Лекція керівника ансамблю "Божичі" про сутність народної музики та кричущу відмінність між музичним мисленням автентичних виконавців та музичним мисленням їх наслідувачів у містах.

Постовий концерт Божичів у НЦНК "Музей Івана Гончара", 22 квітня 2016р.

Різдвяний концерт Божичів у Національній філармонії України, 10 січня 2016 року.

Відеопосібник з танців, частина 2.

Майстер-клас з українських танців у Москві, 2012р.

Відеопосібник з танців, частина 1.

Уривок концерту у Національній Філармонії України

Сюжет про "Школу традиційного народного танцю". Телеканал "Глас". 

Фрагмент із сольного концерту ансамблю "Божичі" "Помишляйте, чєловєци" у Національній філармонії України, 14 квітня 2014р.

Лекція керівника фольклорного ансамблю "Божичі", НЦНК "Музей Івана Гончара", м.Київ, 8 квітня 2014р.

Розколяда у театральному центрі "Пасіка" Національного університету "Києво-Могилянська Академія", 23 січня 2015р.

Козачок (Гопак). Концерт у Національній філармонії України, 2013р.

Картошка. Танці на фестивалі «Жнива», 2011р.

Очерет. Танці на фестивалі «Жнива», 2011р.

Гречаники. Танці на фестивалі «Жнива», 2011р.

Божичі в гостях телепрограми "Неформат", телеканал "СІТІ", ведучий Олександр Єгоров.

Документальний фільм про ансамбль «Божичі». Режисер Анастасія Харченко. Знято на замовлення Міністерства культури України студією «Кінематографіст» у 2005 році.

Цей трейлер можна було би назвати так - "Фрагмент з життя Божичів". Знімали наші французькі друзі в період Святок 2012 року. Сюди увійшли фрагменти концерту у Національній філармонії України та підготовки до нього, а також наше щедрування у радіожурналістки Галини Бабій.

Божичі виконують народний кант «Я птичка-невеличка» з с.Пуста Гребля Коропського р-ну Чернігівської обл. Сольний концерт ансамблю у Національній філармонії України, 2013р.

Ми спільно творимо із чудовим автентичним волинським скрипалем Леонідом Степановичем Марчуком, 1941 р.н. Граємо польку з його рідного села Городня Любомильського р-ну Волинської обл.

Божичі колядують у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара». Колядка «Шо з Києва та й до Русалима» з хутора Буряківщина Великобагачанського р-ну Полтавської обл.

 Виступ ансамблю "Божичі" на заключному концерті Томського Етнофоруму «Антисцена» в приміщенні виробничого цеху Томського електро-механічного заводу (Росія).

Фільм про традиції села Космач Косівського р-ну Івано-Франківської обл. (проект "Школа традиційного народного мистецтва ім. Василя Могура"). Режисер Оксана Луценко.

Перший в Україні анімаційний фольклорний кліп на пісню ансамблю "Божичі" - "Да просив мене Герасим"
Кліп "Да просив мене Герасим" супроводжує третій альбом гурту "Божичі" під назвою "Вік любиш - не налюбишся" (Lavina music). 
Режисер, автор сценарію та художник-аніматор - Юрій Борисенко.