Новини

23.08.2018
"Божичі" виступили для викладачів Британської міжнародної школи

Вкотре переконуємося: народні пісні найкраще сприймає не п'яна аудиторія, а інтелектуальна публіка, яка має смак до гарної музики. Саме такою аудиторію є викладачі Британської міжнародної школи, які зібралися разом, щоби відсвяткувати скорий початок навчального року та познайомитися зі своїми новими колегами, що прибули з Великобританії. "Ми не думали, що український фольклор - це настільки вишукано і цікаво", "У нас мурашки бігали по шкірі", "Це було блискуче" - ці та інші відгуки ми почули від учасників та організаторів заходу. Навіть тим, хто не розумів української (а таких було більшість) все було зрозуміло - адже ми розповідали про пісні, їхній зміст та походження.

А потім на гостей чекав запальний майстер-клас із справжніх українських народних танців, який ми провели разом із учасниками "Школи танців ансамблю "Божичі".

І окремо хочемо звернутися до колег по фольклорному "цеху": годі гнати попсу і розважати гостей бескінечними Солохами! У нормальної аудиторії це викликає вже відторгнення, разом із українською народною культурою загалом.