Новини

24.08.2021
Божичі взяли участь у виставі "Великий льох"

Божичі взяли участь у виставі "Великий льох" Полтавського академічного обласного театру ляльок. Вистава створена за одноіменною драмою-містерією Тараса Шевченка. Режисером-постановником вистави виступив головний режисер Полтавського академічного обласного театру ляльок Ніко Лапунов.

Вистава про те, як ми втрачали Україну і що треба робити для того, аби її зберегти.

14.08.2021
Відбулася Літня школа ансамблю "Божичі" у Космачі

З 5 по 12 серпня у селі Космач відбулася Літня школа ансамблю "Божичі". У заході взяло участь 48 осіб з Києва, Львова, Галича, Вінницької області та Польщі.

Учасники заходу розподілилися за інтересами - хтось вчився співати (функціонувало дві вокальні групи - жіноча, під керівництвом Сусанни Карпенко, та чоловіча, під керівництвом Іллі Фетисова), хтось танцювати, хтось просто ходив з нами по горах, хтось відвідував гуцульські майстер-класи з ліплення сирних коників, гончарства, слухав виступи місцевих музик, відвідував відомих космацьких майстрів та слухав їхні чудові лекції, а хтось був скрізь і "намотав" за час перебування у Космачі 110 км.

Наступна Літня школа ансамблю "Божичі" у Космачі запланована на 4-12 серпня 2022 року. Це буде ювілейна Школа, адже у 2022 році виповнюється 20 років відтоді, як учасники ансамблю "Божичі" почали керувати Школою традиційного народного мистецтва ім. Василя Могура у Космачі, яку започаткував у 2000 році професор Рівненського гуманітарного університету Богдан Іванович Яремко, який довгий час був науковим керівником цієї Школи.