Новини

30.09.2018
Божичі на україно-британському весіллі

На запрошення молодят - Альони та Річарда - Божичі виступили з концертною програмою для гостей їхнього весілля, яке відбувалося у готельно-ресторанному комплексі "KNZS" у Конча-Заспі. Більшість гостей не розуміли української мови і, слухаючи нас, мусили вдовольнятися нашими невеличким англомовними коментарями до кожної пісні. Ми одразу відмітили, що під час нашого виступу всі смачні страви гістьми були позабуті, але справжнім сюрпризом для нас стало, коли після завершення виступу всі гості встали і стоячи вітали нас оплесками. Після того ми розважили їх двома сетами українських народних танців, в перерві між якими всі охочі чоловіки змогли взяти участь у кумедному весільному обряді "биття каші", коли треба було влучити у горщик із кашею із зав'язаними очима. Перемога у цьому непростому занятті дісталася "збірній" України. 

29.09.2018
Божичі виступили на святкуванні Дня села Лютіж

На запрошення Голови с.Лютіж Вишгородського р-ну Київської обл. Тамари Григорівни Савенок Божичі виступили на святкуванні Дня села Лютіж. Наш колектив подарував глядачам ряд жартівливих та протяжних пісень, а також, спільно із учасниками Школи танців ансамблю "Божичі" та автентичним барабанщиком Валентином Михайловичем Давиденком, декілька запальних танців, до яких долучилася Народна артистка України Ніна Матвієнко.

23.09.2018
АНОНС. Спільний концерт ансамблю "Божичі" та Ніни Матвієнко

У неділю, 23 вересня, "Божичі" та Ніна Матвієнко дадуть спільний концерт у Сумській обласній філармонії. Концерт відбуватиметься в рамках святкування Дня Петропавлівського мікрорайону м.Суми. Початок концерту о 16.00. Вхід вільний.

18.09.2018
АНОНС. "Божичі" візьмуть участь у концерті Ніни Матвієнко

18 вересня "Божичі" та учасники "Школи танців ансамблю "Божичі" візьмуть участь у концерті Народної артистки України Ніни Матвієнко "Вінок мого життя", що відбудеться у МЦКМ "Жовтневий палац". Початок концерту о 19.00.

06.09.2018
Божичі виступили для директорів компанії Hennlich

Божичі зробили ознайомчий вечір з української народної пісенної культури та провели майстер-клас із традиційних українських танців для директорів міжнародної компанії Hlennlich, які зібралися на ділову зустріч у Києві, зорганізовану українською "дочкою" - Hlennlich-Ukraine.