Новини

24.11.2018
Божичі виступили з концертом у Парижі

В рамках міжнародного проекту "Поліфонія" (www.polyphonyproject.com) відбувся спільний концерт нашого фольклорного ансамблю, проекту Сусанни Карпенко "Візерунчасті пісні" та автентичних виконавиць - неперевершеної Доменіки Чекун з с.Старі Коні Зарічненського р-ну та родинного тріо Чудиновичів із с.Сварицевичі Дубровицького р-ну Рівненщини у соборі Св.Володимира Великого у Парижі. Поїздка та концертна програма була організована НЦНК "Музей Івана Гончара" за підтримки "Українського культурного фонду", програми ЄС "Креативна Європа" та "Культурного центру Анни Київської" у Санлісі. Прозвучали перлини українського традиційного багатоголосся та авторські твори Сусанни Карпенко.

Серед поважних гостей, концерт відвідали єпископ єпархії святого Володимира Великого в Парижі УГКЦ владика Борис (Ґудзяк) та співачка Руслана Лижичко.

09.11.2018
Божичі виступили у Верховній Раді

На запрошення Міністра культури України Євгена Нищука Божичі виступили під час прямого включення з Верховної Ради телеканалу "РАДА", з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Після інтерв'ю Міністра Божичі виконали народний кант з Чернігівщини "Я птичка-невеличка".

14.10.2018
АНОНС. Божичі дадуть концерт на свято Покрови

З нагоди свята Покрови Божої Матері, на запрошення настоятеля Свято-Покровського храма с.Бобриця Києво-Святошинського р-ну Київської обл. о.Ростислава, 14 жовтня Божичі виступлять із вокальною концертною програмою у місцевому Будинку культури. У програмі прозвучать псальми, протяжні та жартівливі пісні. Початок концерту о 14.00. Вхід вільний.

12.10.2018
АНОНС. Концерт Божичів та Ніни Матвієнко у ПК "Дарниця"

12 жовтня, у п'ятницю, Божичі та Народна артистка України Ніна Матвієнко дадуть концерт у столичному Палаці культури "Дарниця" (вул.Заслонова, 18). Концерт присвячений святкуванню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника Вітчизни. Початок концерту о 18.00. Вхід за запрошеннями.

30.09.2018
Божичі на україно-британському весіллі

На запрошення молодят - Альони та Річарда - Божичі виступили з концертною програмою для гостей їхнього весілля, яке відбувалося у готельно-ресторанному комплексі "KNZS" у Конча-Заспі. Більшість гостей не розуміли української мови і, слухаючи нас, мусили вдовольнятися нашими невеличким англомовними коментарями до кожної пісні. Ми одразу відмітили, що під час нашого виступу всі смачні страви гістьми були позабуті, але справжнім сюрпризом для нас стало, коли після завершення виступу всі гості встали і стоячи вітали нас оплесками. Після того ми розважили їх двома сетами українських народних танців, в перерві між якими всі охочі чоловіки змогли взяти участь у кумедному весільному обряді "биття каші", коли треба було влучити у горщик із кашею із зав'язаними очима. Перемога у цьому непростому занятті дісталася "збірній" України. 

29.09.2018
Божичі виступили на святкуванні Дня села Лютіж

На запрошення Голови с.Лютіж Вишгородського р-ну Київської обл. Тамари Григорівни Савенок Божичі виступили на святкуванні Дня села Лютіж. Наш колектив подарував глядачам ряд жартівливих та протяжних пісень, а також, спільно із учасниками Школи танців ансамблю "Божичі" та автентичним барабанщиком Валентином Михайловичем Давиденком, декілька запальних танців, до яких долучилася Народна артистка України Ніна Матвієнко.

23.09.2018
АНОНС. Спільний концерт ансамблю "Божичі" та Ніни Матвієнко

У неділю, 23 вересня, "Божичі" та Ніна Матвієнко дадуть спільний концерт у Сумській обласній філармонії. Концерт відбуватиметься в рамках святкування Дня Петропавлівського мікрорайону м.Суми. Початок концерту о 16.00. Вхід вільний.

18.09.2018
АНОНС. "Божичі" візьмуть участь у концерті Ніни Матвієнко

18 вересня "Божичі" та учасники "Школи танців ансамблю "Божичі" візьмуть участь у концерті Народної артистки України Ніни Матвієнко "Вінок мого життя", що відбудеться у МЦКМ "Жовтневий палац". Початок концерту о 19.00.

06.09.2018
Божичі виступили для директорів компанії Hennlich

Божичі зробили ознайомчий вечір з української народної пісенної культури та провели майстер-клас із традиційних українських танців для директорів міжнародної компанії Hlennlich, які зібралися на ділову зустріч у Києві, зорганізовану українською "дочкою" - Hlennlich-Ukraine. 

23.08.2018
"Божичі" виступили для викладачів Британської міжнародної школи

Вкотре переконуємося: народні пісні найкраще сприймає не п'яна аудиторія, а інтелектуальна публіка, яка має смак до гарної музики. Саме такою аудиторію є викладачі Британської міжнародної школи, які зібралися разом, щоби відсвяткувати скорий початок навчального року та познайомитися зі своїми новими колегами, що прибули з Великобританії. "Ми не думали, що український фольклор - це настільки вишукано і цікаво", "У нас мурашки бігали по шкірі", "Це було блискуче" - ці та інші відгуки ми почули від учасників та організаторів заходу. Навіть тим, хто не розумів української (а таких було більшість) все було зрозуміло - адже ми розповідали про пісні, їхній зміст та походження.

А потім на гостей чекав запальний майстер-клас із справжніх українських народних танців, який ми провели разом із учасниками "Школи танців ансамблю "Божичі".

І окремо хочемо звернутися до колег по фольклорному "цеху": годі гнати попсу і розважати гостей бескінечними Солохами! У нормальної аудиторії це викликає вже відторгнення, разом із українською народною культурою загалом.

Сторінки